Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/sadbargc/public_html/includes/dboperations.php on line 6

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/sadbargc/public_html/includes/dboperations.php on line 6
درباره صدبرگ | صدبرگ، فروشگاه اینترنتی لباس مردانه لباس زنانه و لباس کودک
شهر
(021)444 44 135

درباره صدبرگ

صد برگ علامت تجاری شرکت توسعه تجارت صد برگ پارسیان است که با شماره ثبت 476635 و به مدیریت عاملی آقای محمد مهدی امیریان هاشمی از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات و محصولات شرکت‌های تجاری تراز اول به‌صورت آنلاین آغاز کرده است.

شیوه فعالیت سایت به این صورت است که صدبرگ با کسب و کارهای تراز اول در سطح شهر وارد مذاکره می شود و با عقد قرارداد با این کسب و کارها، کالا و خدمات آنها را با تخفیف برای مدت مشخصی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران صدبرگ می توانند با خرید از این سایت کدهای اختصاصی را دریافت نمایند و با ارائه این کدها (که از طریق پیامک و ایمیل در اختیارشان قرار می گیرد)به فروشنده در زمان مشخص شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

این شرکت درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی و بکارگیری اهرم قدرت خرید گروهی روشی را در حوزه خرید رواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌و‌کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد.

فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، صد برگ یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT، است. صد برگ با تمرکز روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت صد برگ قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند از تخفیف‌های 30 تا 90 درصدی استفاده کنند. بر این اساس شما برای استفاده و خرید یک صد برگ با شرایط قیمتی بسیار مناسب، خرید صد برگ را به دوستان، آشنایان و اقوام خود هم توصیه می‌کنید. این همان قدرت خرید گروهی و فلسفه شکل‌گیری صد برگ است.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل  با ما تماس بگیرید  و یا در ساعات ادارای سوالات خود را به‌صورت آنلاین از اپراتورهای ما بپرسید مرکز پشتیبانی مشتریان صد برگ با شماره 135 44 444 در ساعات اداری پاسخگوی شماست.

توجه: صد برگ تنها برند ثبت شده توسط شرکت توسعه تجارت صد برگ پارسیان است و این شرکت با هیچ سایت تخفیف دیگر و یا با عنوان سایت دیگری فعالیت ندارد.

ایمیل و شهر خود را وارد کنید

  • ایمیل شما نزد صد برگ محفوظ است.
ما شما را از آخرین پیشنهادهای های شهرتان آگاه می‌کنیم تا دیگر هیچ تخفیفی را از دست ندهید